Jesteś tutaj:

Dzisiaj na tablicy

RODZINNY KONKURS EKOLOGICZNY  "EKO-ZABAWKA"

Z okazji Dnia Ziemi organizujemy w naszym przedszkolu konkurs ekologiczny-praca przestrzenna

Zachęcamy do udziały wszystkich Rodziców oraz Dzieci .

SZANOWNI RODZICE !

Informujemy Państwa, że nabór do przedszkola

na nowy rok szkolny 2024/2025 będzie odbywał się drogą elektroniczną.

data rozpoczęcia: 2024-03-01 (piątek) godzina 8.00

data zakończenia: 2024-03-15 (piątek) godzina 15.00

Elektroniczny wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola znajduje się

na stronie internetowej pod adresem:

www.lubin.przedszkola.vnabor.pl

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce REKRUTACJA 2024/2025.

Serdeczne podziękowania dla Auto Salon Świtoń-Paczkowski za serdeczny gest oraz wsparcie rzeczowe, tym razem w postaci instrumentów muzycznych. Radość dzieciaczków bezcenna. Jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie na rzecz naszej placówki❤️

Szanowni Rodzice
Oddajemy w Państwa ręce kolejny numer naszej gazetki „Bezpieczna Jedyneczka”, w której informujemy o ważnych sprawach dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa Przedszkolaków, a także prezentujemy nasze semestralne poczynania. Zapraszamy do lektury:)

Nasz udział w akcji " Żonkile dla Hospicjum"
o wydarzeniu w mediach:
portal Lubin
 telewizja Regionalna

Z przyjemnością informujemy o kolejnym osiągnięciu naszej Placówki.

Poniżej list gratulacyjny

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Państwa placówka otrzymuje właśnie dyplom potwierdzający osiągnięcia w ramach projektu „Zdrowe Dzieci”, realizowanego na zlecenie Ministerstwa Zdrowia.

Niniejsze wyróżnienie jest efektem zakończenia procesu szkoleń oraz pomyślnej weryfikacji nadesłanych dokumentów potwierdzających osiągnięcia. Jest to zasłużone uznanie dla Państwa zaangażowania i profesjonalizmu, które przyczyniają się do tworzenia zdrowego środowiska dla dzieci.

Jest to indywidualne wyróżnienie, które podkreśla  wkład i zaangażowanie w rozwój Państwa placówki w ramach projektu „Zdrowe Dzieci”.

Z ogromną przyjemnością przekazujemy Państwa placówce BON o wartości 3380zł.

BON będzie można zrealizować w firmie “Moje Bambino”.

Jesteśmy niezmiernie dumni z osiągnięć Państwa placówki oraz Państwa pracowników, które wpływają na rozwój i edukację wychowanków. Dziękujemy Państwu za ciężką pracę, pasję i oddanie.

Z wyrazami szacunku,

Agata Szymczykiewicz
Koordynatorka Projektów

"Przyjazna LUBINtegracja – rozwój infrastruktury edukacyjnej na rzecz wzmocnienia integracji dzieci w lubińskiej szkole i przedszkolach"

Finał konkursu „Finanse – a co to takiego?”- wyróżnienie dla naszego przedszkola

Miło jest nam poinformować, iż nasze przedszkole zostało wyróżnione w ogólnopolskim konkursie  "Finanse- a co to takiego?" organizowanym przez Instytut Finansów pod patronatem honorowym Ministra Edukacji i Nauki. W konkursie wzięło udział ponad 400 placówek z całej Polski,a jego celem było przekazać dzieciom podstawową wiedzę w zakresie finansów w przyjazny, kreatywny oraz twórczy sposób. W ramach nagrody Placówka została doposażona w pakiety edukacyjne oraz pomoce książkowe.
Na szczególne gratulacje zasługują wychowankowie, którzy otrzymali nagrody indywidualne przygotowane przez organizatora konkursu, a wśród nich: Marcel Sas, Nina Opalińska, Celina Łajewska, Borys Drąg, Zuzanna Pajda. GRATULUJEMY!!!

Za nami udział w gali podsumowującej VIII edycję Dolnośląskiej Sieci Szkół Promujących Ekorozwój „Ziemia dla Wszystkich”. Podczas uroczystości mieliśmy możliwość zaprezentować efekty naszych przedszkolnych działań ekologicznych, za które zostaliśmy nagrodzeni tytułem Lidera Edukacji Ekologicznej.

Przedszkole dzielnie reprezentowała Helenka z grupy "Smerfy".

O PRZEDSZKOLU W MEDIACH:
portal lubin.pl
oraz  TV REGIONALNA

DRODZY RODZICE Z PRZYJEMNOŚCIĄ INFORMUJEMY, IŻ DZIĘKI WSPARCIU URZĘDU MIASTA LUBIN W NASZYM PRZEDSZKOLU ZOSTAŁ WPROWADZONY SYSTEM DEKONTAMINACJI POWIETRZA.SYSTEM SŁUŻĄCY DO DEKONTAMINACJI   POWIETRZA LAMPAMI  UVC.

DZIAŁANIE  LAMP  UVC  OBNIŻA  ILOŚĆ PATOGENÓW W POWIETRZU  I  SKUTECZNIE    CHRONI  PRZED  ZAKAŻENIEM  COVID-19  ORAZ INNYMI CHOROBAMI TRANSMITOWANYMI   DROGĄ KROPELKOWĄ    :   GRYPA , JELITÓWKI  , OSPA , ODRA  , SZKARLATYNA  , OGNISKA GRUŹLICY  , OGNISKA ROTA WIRUSA.

URZĄDZENIE JEST  BEZPIECZNA DLA  LUDZI  ZWIERZĄT  I ROŚLIN. NIE  EMITUJE   SZKODLIWYCH  SUBSTANCJI  CZY OZONU, CO POWODUJĘ  IŻ   LAMPY  MOGĄ PRACOWAĆ  W CZASIE  RZECZYWISTYM  W OBECNOŚCI  DZIECI.

URZĄDZENIE JEST JUŻ STOSOWANE W WIELU DOLNOŚLĄSKICH  SZPITALACH, SZKOŁACH , PRZEDSZKOLACH I ŻŁOBKACH CZY URZĘDACH.

PONIŻEJ CERTYFIKAT NARODOWEGO INSTYTUTU ZDROWIA PUBLICZNEGO

Kochani!
Pojemniki na nakrętki w kształcie serca są nam wszystkim dobrze znane, gdyż rozmieszczone są w wielu punktach miasta.
W dniu wczorajszym prezes Stowarzyszenia Lubin 2006 Tymoteusz Myrda wraz z przedstawicielem Stowarzyszenia Kamilem Polak- Salomon dostarczyli pojemnik przed nasze Przedszkole.❤
Wielokrotnie rodzice oraz wychowankowie wyrażali wolę zbierania nakrętek na cele charytatywne. Teraz będzie można wrzucać nakrętki niezależnie od godzin pracy przedszkola.
Akcja równocześnie wspomaga recycling i umożliwia w świadomy sposób pozbywanie się plastiku.
Liczymy na współpracę całej lokalnej społeczności!!!